طرز تهیه چند مدل دمنوش میوه ای خوشمزه

طرز تهیه دمنوش سیب

این دمنوش بسیار خوش عطر و خوشمزه است و برای رفع خستگی بسیار مفید میباشد، نوشیدن این دمنوش باعث افزایش نشاط میشود.

ترکیبات: سیب رنده شده، چوب دارچین خرد شده، هل سبز خرد شده و عسل.

سیب رنده شده، چوب دارچین خرد شده و هل سبز خرد شده را داخل یک قوری چینی بریزید سپس آب جوش را به آن اضافه کنید، اجازه دهید 30 دقیقه روی حرارت ملایم قرار بگیرد.  بعد از آماده شدن، هنگام میل کردن 2 قاشق غذا خوری به آن عسل یا استویا اضافه کنید.


طرز تهیه دمنوش به

به میوه بسیار مفید و خوش عطری است،  ولی توصیه میشود به صورت خام مصرف نشود و پخته آن برای بدن مفید تر است.

برای مصرف میوه به صورت دمنوش میتوانید ابتدا به را به صورت ورقه های نازک برش داده و در آفتاب خشک کنید سپس در ماهیتابه کمی تفت دهید.

برای تهیه دمنوش به 5 تکه میوه و مقدار2سانتی متر چوب دارچین خرد شده نیاز است. مواد را در داخل یک قوری چینی حاوی آب جوش بریزید و اجازه دهید تا 30 دقیقه روی حرارت ملایم دم بکشد و بعد از آن هنگام میل کردن 2 قاشق غذا خوری به آن عسل اضافه کنید و از طعم دلچسب و عطر دلپذیر این نوشیدنی لذت ببرید.

خواص: آرامبخش، تقویت قلب، درمان عفونت، نیرو بخش، کاهش فشار خون و شادی آور.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خرید دمنوش میوه ای  

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


طرز تهیه دمنوش کیوی

این دمنوش، خوشمزه و سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین است. برای تهیه این دمنوش میتوانید از میوه تازه و یا میوه خشک استفاده کنید. 

طرز تهیه: 5 تکه میوه را با یک قاشق چای سبز و یک تکه 2 سانتی دارچین(و یا پودر دارچین تازه)  در یک قوری ریخته و روی محتویات ریخته شده در قوری، آبی که از جوش افتاده اضافه کنید و برای 10 دقیقه دور از حرارت به آن زمان دهید تا دم بکشد.

نکته : سعی کنید چوب دارچین را خرد کنید تا هم عطر بهتر و هم رنگ بهتری داشته باشد، در دمنوش هایی که رنگ شفافی دارند به جای پودر دارچین از تکه های دارچین استفاده کنید زیرا پودر دارچین باعث کدر شدن دمنوش شما میشود. این دمنوش را میتوانید به صورت سرد نیز بنوشید.طرز تهیه چای آلبالو

حتما شما دمنوش آلبالو را امتحان کرده اید، پیشنهاد میکنیم این بار با یک ترکیب جدید یک طعم بی نظیر را امتحان کنید.

آلبالو 15 عدد، سیب 5 تکه و چوب دارچین خرد شده 2سانتی متر.

مواد را  در یک قوری ریخته و روی آنها آبی که از جوش افتاده اضافه کنید و برای 10 دقیقه دور از حرارت به آن زمان دهید تا دم بکشد.


طرز تهیه دمنوش آناناس

اگر به دنبال طعم های جدید هستید و به استقبال طعم های ملایم و خوش عطر میروید این دمنوش مناسب شماست. میتوانید از میوه تازه و یا میوه خشک استفاده کنید.

برگه آناناس 3 حلقه، عناب 6 عدد و یک قاشق چای سبز.

طعم نوش

  • نظرات: 0
نظرات: 0

هنوز نظری ثبت نشده

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش هایی که با ستاره علامت گذاری شده اند مورد نیاز هستند. *