به نام خداوند طبیعت
فروشگاه اینترنتی طعم‌نوش با نگاهی تخصصی به نوشیدنی ها و وسایل مربوط به آن تلاش کرده گامی در جهت فروش همراه با اطلاع رسانی در خصوص انواع نوشیدنی بردارد، طعم نوش با قدم گذاشتن در دنیای نوشیدنی های گرم هدفی فراتر از فروش را بر خود میبیند و تلاش کرده زمینه ی مناسبی برای داشتن بهترین انتخاب از نوشیدنی های گرم را در اختیار دوستداران آن قرار دهد، همچنین در نظر دارد با تنوع بخشیدن به محصولات و مطالب مجله بتواند دوستداران نوشیدنی ها را در انتخاب بهترین ها یاری کند. با توجه به جایگاه مهم چای، قهوه و دمنوش در زندگی روزمره و نقش کیفیت این نوشیدنی ها بر سلامت انسان تیم طعم نوش با در اختیار گذاشتن دانش و اطلاعات خود در اختیار دوستداران چای، قهوه و دمنوش ها سعی در کمک به مخاطب برای انتخاب بهتر و دقیق تر دارد.
انتخاب محصولات با دقت نظر تیم خرید انتخاب شده و طعم ها طعم های پر طرفدار و از برندهای معتبر میباشند. محصولات به طوری است که طعم ها و گیاهان مشتری پسند در اولویت انتخابها قرار گرفته به طوری که مشتریان عزیز با جست و جو بتوانند انتخابی از بین پرطرفدارترین دمنوشها و گیاهان و همینطور قهوه ها داشته باشند.
ارسال طعم نوش از طریق پست و یا از طریق پیک در صورت خواست مشتری انجام میشود. تیم طعم نوش همیشه پاسخگوی مشتریان خود میباشد و تا زمان رسیدن محصول به دست مشتری خود را ملزم به پیگیری میداند.
فروشگاه اینترنتی طعم نوش توسط تیم متخصص در زمینه فروش اینترنتی اداره میشود که صداقت را مبنای کار خود میداند. طعم نوش تمام تلاش خود را دارد تا محصولات در اسرع وقت و سالم به دست مشتری برسد و به اصل مشتری مداری پایبند است. جلب رضایت مشتری از اهداف اصلی این فروشگاه میباشد.