تولید کننده: tamnoosh
کد کالا: 080114
موجودی: در انبار
345,000تومان

 (طعم های موردنظر را انتخاب کنید) پک دمنوش هدیه باغ شازده 

 دمنوش های پیشنهاد شده در این پک کادویی از دمنوش های ترکیبی خوشمزه و خوش عطر انتخاب شده اند و همچنین حبه های میوه هایی ماننده عناب،خرما و سنجد که همراه با چای و دمنوش استفاده میشوند این پک را یک پک سالم و خوشمزه برای هدیه به عزیزان کرده است.

شیشه دمنوش آرامش

شیشه دمنوش به و سیب

شیشه حبه عناب

سایز جعبه: ۲۵در۲۵ با ارتفاع ۱۰ سانتی متر

سایز شیشه ها: ارتفاع ۱۹ سانتی متر قطر ۷ سانتی متر

جعبه همراه با ربان پیچی میباشد


طرز استفاده دمنوش ها: برای تهیه چای یا دمنوش برای یک نفر یک قاشق چای خوری از دمنوش داخل لیوان دمنوش یا قوری ریخته و سپس آب جوش به آن اضافه کنید( برای هر لیوان یک قاشق چایخوری پر) سپس درب قوری یا لیوان دمنوش را بگذارید ، 5تا 10 دقیقه صبر کنید تا عصاره گیاهان خارج شود حالا نوشیدنی شما آماده است.


استفاده حبه های میوه ها: از حبه های عناب، سنجد و خرما میتوانید به جای قند در کنار چای و دمنوش استفاده کنید این حبه ها همراه غذایی سالمی برای قرار گرفتن در کنار نسکافه و قهوه هم میباشند. حبه های میوه را میتوانید به عنوان یک میان وعده سالم نوش جان کنید و یا از حبه های سنجد و عناب برای رژیم های غذایی کم کالری نیز استفاده میشود


طرز استفاده از شکر استویا: شکر استویا یک شیرین کننده بدون کالری است که میتوانید  جایگزین شکر کنید، از آنجایی که شیرینی استویا ۵برابر شکر است .طرز استفاده از استویا به این صورت است که به جای هر ۵ گرم شکر ۱ گرم شکر استویا در نظر بگیرید. شکر استویا را برای شیرین کردن چای ، قهوه ، تهیه بستنی رژیمی، تهیه کیک رژيمی، تهیه ژله رژیمی میتوانید استفاده کنید. 

نظر بدهید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

محصولات مرتبط

خوشمزه‌های طعم‌نوش