تولید کننده: tamnoosh
کد کالا: ٰ080116
موجودی: در انبار
245,000تومان
گزینه ها
خواص چای ماچا: آرامش، تمرکز اعصاب، چربی سوزی،سرشار از آنتی اکسیدان ( چای ماچا ۱۰ برابر چای سبز آنتی اکسیدان دارد، آنتی
اکسیدان جوان کننده است)
چای ماچا نوشیدنی سنتی مردم ژاپن است که به علت کشت این گیاه در سایه دارای کلروفیل بسیار بالایی میباشد. این امر باعث ایجاد خواص زیادی در این نوشیدنی میشود طعم این چای شبیه به طعم چای سبز همراه با یک شرینی پنهان در مزه ی آن است. این نوشیدنی دارای مقادیر بسیار بالای آنتی اکسیدان می باشد. به صورتی که یک لیوان چای ماچا معادل ۱۰ برابر یک لیوان چای سبز آنتی اکسیدان دارد. علاوه بر داشتن آنتی اکسیدان بالا این چای خواص چربی سوزی زیادی دارد که این نوشیدنی را برای افرادی که به دنبال کاهش وزن و لاغری هستند گزینه ی بسیار ایده آلی کرده است. 
چای ماچا دارای کیفیت های مختلفی است و به اصطلاح گریدهای متفاوتی دارد، پودر چای ماچا تشریفاتی نسبت به ماچای نرمال درجه کیفیت بالاتری دارد و غلظت آن بیشتر است، رنگ آن نیز سبزتر است.
طرز درست کردن ماچا
1. برای درست کردن یک لیوان چای ماچا ابتدا مقدار یک گرم از پودر ماچا نیاز دارید. به وسیله ی قاشق چاشاکو میتوانید مقدار یک گرم مورد نظر را بردارید. در صورتی که قاشق چاشاکو در دسترس نیست به وسیله یک قاشق چایخوری به طور تقریبی یک گرم بردارید.
2. مقداری آب داغ (10تا 20میلی لیتر) را با دمای تقریبی 80 درجه سانتی گراد در کاسه بریزید. (به طور سنتی از کاسه بامبو استفاده میشود)
3. با ویسک کاملا هم بزنید. (ویسک همزنی از جنس بامبو است که مخصوص هم زدن چای ماچا می باشد علاوه بر ویسک از کف ساز استیل هم میتوانید استفاده کنید) در صورتی که ویسک یا کف ساز در دسترس نیست میتوانید از چنگال برای هم زدن استفاده کنید.
4. مقدار بیشتری آب داغ اضافه کنید.
5. همزن را به شکل W در ظرف حرکت دهید.
6. نوشیدنی آماده است.
ترکیبات : پودر چای ماچا تشریفاتی
نوع بسته بندی: قوطی
میزان مصرف: ۱ گرم برای هر فنجان
دفعات مصرف به منظور چربی سوزی: دوبار در روز، یکبار همراه با صبحانه و یکبار عصر
ارزش غذایی در هر 100 میلی لیتر
کالری 1Kcal
چربی 0 گرم
اسید های چرب اشباع 0 گرم
کربوهیدرات 0.2 گرم
قند کمتر از 0.1 گرم
پروتئین 0 گرم
نمک 0 گرم
نظر بدهید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: چای ماچا, دمنوش تناسب اندام و لاغری, چای سبز

محصولات مرتبط

خوشمزه‌های طعم‌نوش