کد کالا: 010703
موجودی: در انبار
48,000تومان
گزینه ها

خواص خرما :

در این حبه از خرما و میوه عناب استفاده شده به این صورت که ۹۰ درصد مواد تشکیل دهنده حبه از خرما میباشد و ۱۰ درصد آن عناب است
خواص خرما: 

خرما برای سیستم گوارشی بسیار مفید است و دارای فیبر میباشد به همین دلیل عملکرد دستگاه گوارش را تعدیل میکند و در رفع یبوست موثر است. خرما دارای کالری است و انرژی بخش است ، مصرف خرما در وعده های میان وعده به جبران انرژی از دست رفته در طول روز کمک میکند.

خرما به افزایش وزن کمک میکند و سطح انرژی بدن را افزایش میدهد. خرما برای سلامت قلب مفید است و به تنظیم فشار خون کمک میکند.

استفاده از خرما به عنوان یک میان وعده یک انتخاب مناسب برای تامین ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن با داشتن یک رژیم سالم غذایی است

خواص عناب:

حبه ی عناب یک میان وعده رژیمی است فیبر بالا باعث احساس سیری و کالری پایین باعث کاهش وزن میشود.
با افزایش مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر و آهن که آنها را با مصرف عناب دریافت می‌کنید سلامت و استحکام استخوان هایتان را تضمین می‌کنید.
مصرف عناب باعث کاهش قند خون و پیشگیری و کنترل دیابت میشود همچنین ویتامین سی و ویتامین آ موجود در عناب باعث تقویت سیستم ایمنی میشود.

آرامش سیستم عصبی مرکزی و تسکینی خوب برای بیخوابی های شبانه، فلانوئید ها و ساپونین ها استخراج شده از عناب باعث کاهش بیداری و بی قراری و افزایش کیفیت خواب میشود.

عناب حاوی پتاسیم ، ویتامین آ، منیزیم، فسفر، فیبر بالا میباشد.

موارد استفاده حبه سنجد و عناب :

  • به عنوان یک میان وعده سالم و رژیمی
  • به جای قند همراه با چای
  • مصرف حبه خرما همراه با شیر
  • استفاده همراه با غلات صبحانه
  • تنقلات کودکان
  • صد در صد طبیعی

بسته بندی حبه خرما و عناب:

سایز شیشه بزرگ: ارتفاع ۱۹ سانتی متر قطر ۷ سانتی متر

سایز شیشه کوچک: ارتفاع ۱۳ سانتی متر قطر ۷ سانتی متر

چگونه خرما به حبه تبدیل میشود؟

حبه خرما و عناب از پودر این دو میوه بدون هیچ گونه افزودنی و مواد نگه دارنده تهیه میشود، ابتدا میوه ها در دستگاه شسته میشود و سپس داخل قالبهای مکعبی ریخته میشود و با قرار گرفتن در دمای خاص شکل مکعبی آنها تثبیت میگردد.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی شود!

برچسب ها: حبه میوه

محصولات مرتبط

خوشمزه های طعم نوش