تولید کننده: taj mahal
کد کالا: 020502
موجودی: در انبار
395,000تومان

چای ماسالا چای خوش طعم و عطر از کشور هندوستان است. این چای که حاوی ادویه های معطری مثل هل، زنجبیل، میخک، دارچین و ادویه های هندی است پر انرژی و نشاط آور است. وجود ادویه ها و ترکیب آنها علاوه بر ایجاد یک طعم دلنشین پر از خاصیت برای مصرف کننده میباشد. برای تهیه این چای خوشمزه میتوانید از پودر چای ماسالا که حاوی چای و ادویه های معطر  و ادویه های هندی مخصوص چای ماسالا است استفاده کنید و سریع و آسان این نوشیدنی محبوب را تهیه کنید . چای ماسالا اسپایسی تندتر از کلاسیک میباشد و برای افرادی که به طعمهای تندتر علاقه مندند مناسب است. دمنوش ماسالا اسپایسی تاج محل کم شکر است و در بازار به عنوان ماسالای رژیمی ارائه میشود. چای اسپایسی تاج محل یک چای ارگانیک و سالم میباشد که شما را در دستیابی به خواص آن کمک میکند.

این چای ماسالا به دلیل کم شکر بودن در رژیم کتوژنیک نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

طرز استفاده از پودر آماده چای ماسالا

پودر چای ماسالا را داخل شیر میریزیم، برای هر یک لیوان شیر یک قاشق پودر چای ماسالا اضافه میکنیم و خوب هم میزنیم تا پودر چای ماسالا کاملا در شیر حل شود، سپس این ترکیب را روی حرارت قرار میدهیم و در همین حین هم میزنیم تا شیر بجوشد اجازه بدهید شیر به همراه ترکیبات چای ماسالا ۵ دقیقه روی حرارت بجوشد و سپس آن را از روی حرارت بردارید، حالا چای ماسالا آماده است.

خواص چای ماسالا: کمک به هضم غذا، محافظت در مقابل سرماخوردگی و آنفلانزا، انرژی بخش، برطرف کننده ی خستگی و بیحالی، آرام بحش، بهبود درد مفاصل و...

طرز استفاده از پودر ماسالا: ۲۰ گرم ( یک قاشق پر چای خوری)  از پودر ماسالا را در 200 سی سی شیر مخلوط کنید و صبر کنید تا شیر بجوشد. چای ماسالا آمده است.

نوع: پودر ماسالا

برند: تاج محل

نوع: ارگانیک

مدل : اسپایسی

ترکیبات: چای، شیر، هل، زنجبیل، میخک، دارچین ، شکر (حداقل شکر) و دیگر ادویه های هندی.

وزن: 500 گرم

ساخت کشور : هندوستان

 ارزش غذایی در 100 گرم

کالری: 49.8 

 کل چربی:0.2 گرمی

چربی اشباع:0 گرم

سدیم: 286.8 میلی گرم

پتاسیم:153.8 میلی گرم

منیزیم:3.2%

منگنز:0.3%

ویتامین آ : 2.8%

ویتامین ب 12: 2.1%

ویتامین ب 6: 1.3%

ویتامین ث: 1.6%

ویتامین د:8.4%

ویتامین ای: 0.4%

کلسیم:11.3%

نظر بدهید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: چای ماسالا تاج محل

محصولات مرتبط

خوشمزه‌های طعم‌نوش