تولید کننده: tamnoosh
کد کالا: 040114
موجودی: در انبار
285,000تومان
گزینه ها

نبات با طعم آرامش 30عددی

نبات آرامبخش گل گاوزبان در خود دمنوش آرامش گل گاوزبان و نبات را دارد. این دمنوش یک انتخاب خوب بعد از خستگی روزانه است که بدن استرس های خود را دور کند و مجدد آرامش خود را به دست بیاورد.
  نبات دور دمنوش گل گاوزبان را پوشانده و زمانی که نبات گل گاوزبان را داخل آب جوش قرار میدهید نبات در آب داغ حل شده و سپس برگهای گل گاوزبان در آب جوش قرار میگیرند و دمنوش گل گاوزبان با طعم نبات همراه میشود و نوشیدنی خوش طعمی را به وجود می آورد که طرفداران زیادی دارد.
نبات و گل گاوزبان هر دو از نوشیدنی هایی هستند که از زمانهای گذشته بسیار پرکاربرد بوده اند و در بسیاری از درمان های خانگی و توصیه های درمانی مورد استفاده قرار میگرفته اند، ترکیب این دو باهم یک نوشیدنی خوشمزه و مفید ایجاد کرده است. 

خواص گل گاوزبان: گل گاوزبان یک دمنوش قدیمی است که مصرف آن بین ایرانیان بسیار متداول بوده است و افراد زیادی با این دمنوش آشنا هستند و از آن برای خاصیت آرام بخشی و کاهش استرس استفاده میکنند

نبات گل گاوزبان از کنار هم قرار گرفتن این گیاه پر طرفدار و نبات ایجاد شده است.

ترکیبات گل گاوزبان نباتی: آب آشامیدنی، شکر، گل گاوزبان

طرز استفاده نبات گل گاوزبان: یک عدد نبات گل گاوزبان را داخل ۳۵۰ سی سی آب جوش قرار میدهیم بعد از چند دقیقه نوشیدنی آماده است و ترکیبات در آب داغ حل شده و آماده مصرف است.

تولید کشور ایران

نظر بدهید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: نبات گیاهی TAMNOOSH

محصولات مرتبط

خوشمزه‌های طعم‌نوش