تولید کننده: tamnoosh
کد کالا: 040107
موجودی: در انبار
320,000تومان
گزینه ها

نبات با چوب دارچین 25عددی

نبات از زمان های قدیم درست شده و در درمان های خانگی بسیار پر کاربرد بوده، ایرانیان از قدیم جز کاربرد درمانی نبات از آن برای شیرین کردن انواع چای و دمنوش بهره میبردند. دارچین نباتی یک ترکیب متفاوت است که نبات سنتی را مطابق سلیقه های امروزی کرده است. این ترکیب دوست داشتنی علاوه بر اینکه ظاهر دلچسبی دارد طعم شیرین نبات را با عطر خوش دارچین همراه کرده است.
 کریستال نبات دور چوب دارچین را پوشانده و زمانی که نبات دارچین را داخل آب جوش و یا چای خود قرار میدهید نبات در آب حل شده و سپس علاوه بر طعم نبات طعم دارچین نیز به نوشیدنی شما اضافه میشود. طعم نوشیدنی ترکیبی از طعم خوش دارچین و طعم شیرین نبات است.
این نبات را میتوانید به آب جوش و یا چای خود به عنوان طعم دهنده چای اضافه کنید و دمنوش دارچینی و یا چای دارچینی میل کنید. 

خاصیت دارچین: دارچین طبع گرمی دارد و برای ضعف پا مناسب است همین طور به تقویت مفاصل کمک میکند، دارچین طعم و عطر مطلوبی دارد که خواص نشاط آوری و انرژی بخشی دارد. دارچین حاوی آنتی اکسیدان است وخواص ضد التهابی دارد. 

ترکیبات دارچین نباتی: آب آشامیدنی، شکر، چوب دارچین

طرز استفاده نبات چوب دارچین: یک عدد نبات با چوب دارچین را داخل ۳۵۰ سی سی آب جوش قرار میدهیم بعد از چند دقیقه نوشیدنی آماده است و ترکیبات در آب داغ حل شده.

تولید کشور ایران

نظر بدهید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: نبات گیاهی TAMNOOSH

محصولات مرتبط

خوشمزه‌های طعم‌نوش