تولید کننده: tamnoosh
کد کالا: 040111
موجودی: در انبار
310,000تومان
گزینه ها

نبات هل 40عددی

نبات یک آبنبات سنتی است که از زمان های قدیم برای شیرین کردن انواع چای و دمنوش مورد استفاده قرار میگرفته است و در طب سنتی جایگاه ویژه ای داشته و بسیار مورد استفاده قرار میگرفته است، هل نباتی یک محصول جذاب و خاص از نبات میباشند که این آبنبات سنتی را مطابق با سلیقه های امروزی کرده است.
 کریستال نبات هل را پوشانده و زمانی که نبات هل را داخل آب جوش و یا چای خود قرار میدهید نبات در آب حل شده و سپس همراه با  طعم شیرین نبات عطر و طعم دلچسب هل نیز به نوشیدنی شما اضافه میشود.

نبات هل هم به عنوان طعم دهنده همراه با چای میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و هم اینکه به تنهایی در آب جوش حل شود و نوشیده شود.

خاصیت هل: هل جز اینکه یک دمنوش است و به عنوان یک نوشیدنی استفاده میشود در ترکیبات غذایی در آشپزی هم مورد استفاده قرار میگیرد، هل مثل زعفران و وانیل به خوش عطر بودن معروف است و در جهان یک دانه ی پر طرفدار است. از جمله خواص هل این موارد میباشد : نشاط آور ، خاصیت ضد میکروبی و تقویت معده 

ترکیبات هل نباتی: آب آشامیدنی، شکر، دانه هل

طرز استفاده نبات هل: یک عدد نبات را داخل ۳۵۰ سی سی آب جوش قرار میدهیم بعد از چند دقیقه نوشیدنی آماده است و ترکیبات در آب داغ حل شده و نوشیدنی آماده است.

تولید کشور ایران

نظر بدهید لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

برچسب ها: نبات گیاهی TAMNOOSH

محصولات مرتبط

خوشمزه‌های طعم‌نوش