دسته بندی بلاگ

چه دمنوش و چای ای برای هدیه مناسب است؟

برای همه ی ما زمانی پیش آمده که قصد تهیه ی هدیه ای برای یکی از نزدیکان و یا دوستان و آشنایان داشته ایم، انتخاب هدیه زمانی سخت تر میشود که انتخاب های متنوع تری  داشته باشیم.
در انتخاب دمنوش و چای به عنوان هدیه بهترین حالت این است که هدیه ی شما حاوی دمنوش ها و چای های متفاوتی باشد، تنوع در طعم های چای ها و یا دمنوش ها باعث میشود که هدیه گیرنده لذت چند برابری از مصرف آنها ببرد و از بین طعم های مختلف طعم مورد علاقه ی خود را پیدا کند.


دمنوش برای چه کسانی مناسب است

از آنجایی که دمنوش ها به عنوان نوشیدنی ای سالم و خوشمزه بین افراد محبوبیت پیدا کرد و به عنوان هدیه مورد استقبال قرار گرفت، این استقبال از طرف طیف وسعی از مخاطبان موجب شد که شرکت های تولید دمنوش به تولید و بسته بندی دمنوش ها و چای ها در بسته های متنوع، شکیل و زیبا بپردازند  و اکنون دوستداران دمنوش ها آنها را به مناسبتهای مختلف برای هدیه دادن انتخاب میکنند. دمنوش هدیه ی مناسبی برای تولد یک دوست صمیمی ،هدیه ای زیبا برای روز مادر، شکیل برای روز پدر و همانطور یک انتخاب خوب برای رییس تان میباشد.


خرید جعبه های پذیرایی از فروشگاه طعم نوش


دمنوش ها  با استقبال خوبی از طرف افرادی که به دنبال طعم های جدید و سالم بودند مواجه شد.


چطور انتخاب کنیم

دمنوش ها در بسته بندی های ساده تر را میتوان جایگزین شیرینی یا شکلات کرد خیلی مواقع که به مهمانی میرویم  اولین گزینه برای اینکه با خودمان هدیه ای ببریم شیرینی یا شکلات است، دمنوش و چای به دلیل سالم بودن و نداشتن ضرری برای فرد هدیه گیرنده هدیه ی بسیار بهتر و ارزشمندی است. هدیه دادن دمنوش برای افرادی که به رژیم غذایی خود اهمیت میدهند انتخاب مناسبی است . دمنوش ها برای سنین جوانان و بزرگسالان هدیه ای جذاب است و بسیار مورد اسقبال طرفداران چای قرار میگیرد، چای دوستان برای تنوع در طعم خیلی مواقع به سراغ دمنوش ها میروند.
دمنوش ها در بسته بندی های مقوایی را میتوان جایگزین هدیه هایی مانند شکلات و شیرینی کرد و دمنوش و چای ها در بسته بندی های چوبی را جایگزین هدیه های گران قیمت تر کرد.


جایگزین خوب شیرینی ها:

خوشبختانه امروز توجه به سلامت و بهداشت مواد غذایی بین مصرف کنندگان بیشتر مورد توجه قرار گرفته و میدانیم که شیرینی ها باعث افزایش وزن میشوند ، احتمال ابتلا به بیماری هایی مانند دیابت ، مریضی های قلبی و سرطان را افزایش میدهند. شیرینی ها اثرات منفی ای بر پوست میگذارند (ایجاد جوش و لک) ، بر مغز اثر منفی دارند و موجب زودتر پوسیده شدن دندان ها میشوند. دیابت، بیماری قلبی، چاقی، ضعف سیستم ایمنی، افزایش قندخون، پوسیدگی دندان و سوء‌تغذیه نتیجه ی عادت به مصرف شیرینی جات است.
دمنوش ها نه تنها ضرری ندارند بلکه سرشار از خواص و فایده هستند، عموم دمنوش ها معمولا تاریخ انقضاء حدودا 2 ساله دارند در حالی که شیرینی ها به خصوص شیرینی های تر تا چند روز قابل مصرف هستند و به سرعت مخصوصا در فصل های گرم سال فاسد میشوند. برای نگهداری دمنوش ها نیازی به یخچال نیست و بسته های هدیه ی دمنوش فضایی را در یخچال اشغال نمیکنند، در حالی که برای نگهداری اکثر شیرینی ها نیاز به یخچال میباشد.


خواص دمنوش ها:

دمنوش ها از گیاهانی با خواص گوناگون درست شده اند و خاصیت های پاکسازی بدن، تقویت ایمینی بدن، تنظیم فشار خون و کلسترول خون، آرامش بخش بودن و ... را دارند که بسته به نوع گیاه از خواص متفاوتی میتوان بهره مند شد.
در زندگی امروز به دلیل اینکه معمو
لا تحرک کمتری داریم ، در معرض آلودگی هایی مثل آلودگی هوای بیشتری قرار میگیریم ، همینطور تحت استرس بالاتری هستیم خوب است در انتخاب هدیه برای عزیزانمان نگاه دوباره ای داشته باشیم

خوشبختانه با توجه به نیازهای مشتریان شرکت های تولید دمنوش و چای اقدام به بسته بندی دمنوش ها به صورت تی بگ کرده اند که مصرف راحت تر وسریع تری برای افرادی که وقت کمتری برای تهیه چای یا دمنوش دارند میطلبد. اکثر بسته های هدیه در تی بگ های کاغذی و یا ابریشمی درست شده اند که هدیه گیرنده میتواند روی میز پذیرایی یا میز کارش قرار دهد و در موقع نیاز با استفاده از آب جوش نوشیدنی گرم مورد نظرش را آماده و مصرف نماید.
در هنگام انتخاب دمنوش برای هدیه سعی کنید
 دمنوش ها در بسته بندی تی بگ را انتخاب کنید ، به این ترتیب هدیه گیرنده هم از  تنوع طعم لذت میبرد و هم اینکه تی بگ به او امکان استفاده ی راحتتر را میدهد.


اگر هدیه را برای منزل و یا محل کار دوستی انتخاب میکنید میتوانید با توجه به رنگ دکور و یا رنگ میز کار هدیه گیرنده هدیه ی خود را انتخاب کنید، اگر فرد هدیه گیرنده اهل کافی میکس و قهوه های فوری است از جعبه ها یا بسته بندی هایی که جایی برای قرار گرفتن کافی میکس دارند هم میتوانید استفاده کنید.
در هر حال شما با هدیه ی خود نشان میدهید برای سلامتی هدیه گیرنده ارزش قائل هستید و در عین حال موارد زیبا شناسی را مورد توجه قرار داده اید.

گردآوری : طعم نوش

 تگ ها :