- با انتخاب جعبه های پذیرایی چای و دمنوش علاوه بر اینکه از خواص گیاهان و لذت نوشیدن نوشیدنی ها  بهره میبرید به زیبایی دکور خانه و یا دفتر کار خود کمک کرده اید.

- این جعبه ها با قرار دادن تنقلات و انواع چای و نسکافه در خود به منظم و مرتب شدن میز پذیرایی و میز کار کمک میکند.

- هنگام پذیرای از مهمانان عزیزتان کافی است یک قوری آب جوش آماده کنید و جعبه را روی میز قرار داده و از مهمانانتان بخواهید دمنوش مورد علاقه اشان را انتخاب و آماده کنند.

شما قصد هدیه دادن به عزیزی را دارید که سلامتی آن شخص برای شما خیلی مهم است بهترین هدیه دمنوش هست. این جعبه ها در سایز ها و طرح های مختلف وجود دارد شما انتخاب های متنوعی دارید. جعبه های دمنوش بهترین جایگزین برای شکلات و شیرینی هستند.


خرید جعبه های پذیرایی چوبی در طرح های متنوع


برای خرید  پک دمنوش بهتر است نکته های زیر را در نظر بگیرید:

سایز

اگه فضای کوچیکی دارید بهتر است جعبه را متناسب با فضا  انتخاب کنید و  اگر محدودیتی در فضا ندارید جعبه های بزرگتر میتواند انتخاب بهتری باشد  چون فضای بیشتری در اختیار شما میگذارد.

طرح و مدل

برای انتخاب طرح و مدل بهترین کار این است جعبه را در فضای مورد نظر تصور کنید  و بهترین طرح را با توجه به فضا انتخاب کنید.

رنگ 

برای انتخاب رنگ ابتدا به رنگ دکوراسیون منزل یا محل کار خود دقت کنید  میتوانید از رنگهایی در یک زمینه رنگی یا رنگهای مکمل استفاده کنید. رنگ چوب برای فضاهای اداری و مجلل بسیار مناسب است. رنگ سفید احساس تمیزی و شیک بودن میدهد و برای فضاهای مدرن پیشنهاد میشود. اگه جعبه را برای هدیه انتخاب میکنید ما رنگهای شاد را به شما پیشنهاد میکنیم . مطمئن باشید رنگ و طرحی که با علاقه انتخاب شود حتما مورد پسند عزیزان شما خواهد بود.

دمنوش های داخل جعبه

تمامی دمنوش ها از گیاهان بسیار با کیفیت  و درجه یک تهیه شده است و هر دمنوش به صورت جداگانه بسته بندی شده اند. گیاهان غنچه گل محمدی، گل گاوزبان، ختمی، پنیرک، بهارنارنج، دارچین، پنیرک، دارچین، عناب، چای ترش،  چای سبز، به و سیب و نبات به صورت تصادفی در جعبه ها قرار میگیرند.

گروه طعم نوش جهت کمک به شما  برای انتخاب بهتر، تمام مشخصات کامل محصول را در صفحه محصولات ذکر کرده و تمامی عکس ها توسط گروه طعم نوش گرفته شده مربوط به محصول اصلی میباشد .


  • نظرات: 0